S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Off-Road Alu kola

Když zatoužíte po voze, se kterým byste mohli dát sbohem fádnosti českých silnic a vyrazit do terénu seznámit se s každou kaluží v okruhu sta kilometrů, nezbytně budete potřebovat svého off road parťáka do něčeho obout. Přece ho nenecháte běhat blátem bosky!

Nepochybně se Vám hlavou alespoň na kratičký okamžik mihla myšlenka, že by nebylo špatné teréňák postavit na zbrusu nová nablýskaná alu kola. To teda každopádně! Ale ta racionální část mozku, která připravuje nás, lidi, o sny, to nejspíše okamžitě zavrhla. Vždyť jak by taková alu kola musela být pevně stavěná, jak odolná, aby všechno přečkala? Vždyť taková se snad nedají sehnat! To není možné!
 
Ale jistě, že je! Třeba právě u nás. Ale pojďme se nejprve krátce zmínit o off-road alu kolech obecně.
 
Obrovské SUV nebo plnokrevný teréňák samozřejmě nemůže jezdit na nějakých průměrných elektronech. Kdepak! Aby off road alu kola se ctí dostála svému účelu a obstála i v těch nejnáročnějších terénech, musí být nejen robustnější a pevnější než osobní automobily, ale zároveň musí projít mnoha náročnými testy. A to proto, aby alu kola získala homologace VIA, JWL nebo Iso.

Když uvidíte na svých off road litých kolech některé z těchto označení, můžete si být jisti, že  jim můžete bez obav svěřit svůj život. A třeba i basu piv k tomu.

Mezi výrobce off road alu kol, která nabízíme patří mnoho známých firem, například Yakuza Japan, Milano design, Rsw Racing, Japan Racing nebo XD Series. Ve světě off-road elektronů to jsou zvučná jména. Mít některou z těchto a mnohých dalších firem pod blatníky znamená jezdit beze strachu ze selhání litého disku.
 
Mohlo by se zdát, že kvůli účelu off road alu kol musí jít jejich vzhled stranou. Zkrátka, co takřka denně projíždí bahnem, nemůže vypadat půvabně. Tak v tom se nenechte mýlit!

Design našich off road alu kol si v ničem nezadá z půvabnými křivkami a efektními hranami alu disků, které hrdě nosí vozy pro běžný silniční provoz. Ostatně přesvědčte se sami. Tu nejpestřejší paletu off road alu kol tu máte jako na dlani.
Alu kola Frankfurt
Elektrony z frankfurtského autosalonu, které budete v budoucnu vídat na vozech. Které byste brali? více
TOP americké sporťáky
Americké svaly nebo americký sen? Říkejte jim jak jen chcete. Představujeme vám deset nejlepších amerických sporťáků! Který se vám líbí nejvíce? více
Techart - No.1 tuning Porsche
Kdo zná Porsche, zná i Techart, máte-li totiž Porsche, chcete po čase ještě více. Větší výkon, burácivější zvuk a hlavně obří alu kola... více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS