Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín
RSW RACING 269 OFFROAD

RSW RACING 269 OFFROAD

VÝROBCE RSW RACING
MODEL 269
VELIKOST KOLA Průměr disku v palcích. 17"
ŠÍŘE KOLA Šíře disku v palcích. 8j
DOSTUPNOST VYPRODÁNO
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.


RSW RACING 269 OFFROAD


DIAMANTOVÁ METAL / LEŠTĚNÉ ČELO

Stylové moderní alu kolo v osvědčeném a jednoduchém designu se 6 dvojitými paprsky. Tento 16" model RSW 269 OFFROAD je navržen pro off-road použití. Takže hurá mimo cesty, s tímto alu ráfkem si užijete off-road ježdění naplno. ET-zális má tohle kolo nulový.

RSW vsází na jednoduchý design, který je však moderní a stylový. Diamantová metal povrchu dodává tomuto kolu eleganci, která se bude vyjímat na každém autě. Nekompromisní kvalitu těchto alu disků potvrzuje RSW získanými prestižní homologacemi JWL, ISO a VIA, které jsou mezi elektrony uznávanými certifikacemi kvality a spolehlivosti.

A pokud si chcete kolo vyzkoušet, zabruste na náš alu konfigurátor, v němž stačí nahrát fotku svého vozu a přímo si zkusit, jak budou alu ráfky vypadat. V tom je náš alu konfigurátor jedinečný, kola zkoušíte přímo na své auto. A to předtím, než si je objednáte. To je báječné, předem si tak své kolo vyzkoušíte přímo na svém autě.

Zdarma kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky přímo k Vašemu vozu na míru! To vše od nás obdržíte k RSW Racing alu ráfkům v ceně, samozřejmě i pro tenhle off-road model 269. A to se zkrátka vyplatí.

K alu kolům dodáváme kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky a to vždy přímo k danému automobilu zcela ZDARMA!
Co je to alu kolo?
Černé elektrony
Stříbrná alu kola by se měla bát, svět válcují černé elektrony. Vy je ještě nemáte? více
Kombíky snů
Cože? Ferrari v kombíku? To snad ne! Ale ano! A další sporťáky jako je Aston Martin, Bentley, Evo, které byste ve verzi kombi určitě nečekali. více
10 policejních aut, která za zadkem mít rozhodně nechcete
Máte-li v plánu vykrást banku a součástí je únik autem, pak se rozhodně vyhněte těmto destinacím... více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS