S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Alu kola Škoda - autosalon Frankurt

Originální elektrony Škoda nás vždy ohromí nadčasovými tvary, které se dokonale hodí k ladným křivkám karosérií nových vozů Škoda. Jaká alu kola si pro nás Škodovka připravila tentokrát? Koukněme se spolu na zbrusu nová originální litá kola, která bude v budoucnu Škodovka dávat na své vozy.

Alu kola Škoda

Na začátek něco málo z výroby. Základní surovinou pro výrobu originálních alu kol Škoda je (jak už samotný název napovídá) hliník, který bývá sléván s mnoha dalšími lehkými kovy. Podívejme se na některé z nich.

Škoda Rallye


Závodní WRC Fabia je obuta do speciálních závodních odlehčených alu kol v zelené barvě, které perfektně ladí s designem monstrózní WRC karoserie. 

Originální alu kola Škoda


Samotná výroba alu kol může probíhat dvojím způsobem. Nízkotlakovým nebo gravitačním litím, přičemž v obou případech je hliníkové kolo odléváno jako jeden kus. Na závěr se nalakuje ochranou vrstvou. 

Alu kola Škoda Kodiaq


Tak například na perleťově šedou barvu originálních alu disků vsadila červená Škoda Kodiaq Sportline. Originální alu kolo působí z celkového pohledu velice vkusně. 

Elektrony Škoda Kodiaq


Mezi nesporné výhody originálních alu kol Škoda patří nízká hmotnost a schopnost lépe odvádět teplo z brzd. A samozřejmě nesmíme zapomenout na mnohem lepší vzhled. Kam se hrabou plecháče! 

Alu kola Škoda Karoq

Alu kola odesíláme ihned

Přednosti originálních alu kol Škoda jsou vyváženy jejich vyšší cenou. To je ale tak jediná věc, která se jim dá vytknout.

Alu kola Škoda Kodiaq


Třeba taková oslnivě modrá Škoda Kodiaq se sebevědomě jako modelka producíruje na elektronech, které jsou mírně vřetenovitě stočené. Vypadá božsky, že?

Alu kola Škoda Fabia


Nebo jeden z nejnovějších modelů Škoda Fabia na každého zapůsobí uhrančivě černými alu disky, které velmi dobře kontrastují s bělostnou karoserií. No luxus.

Disky Škoda Vision


A toto alu kolo je skutečný unikát. Elementární, ale moderně až futuristicky působící design ohromí každého. No řekněte, Vy byste takovéto lité kolo nechtěli roztočit? Škoda, že se zatím sériově nevyrábí.

Škoda Vision E


Ke krásnému alu kolu ale potřebujeme i úžasný automobil. V tomto případě zatím tedy jen studii mladoboleslavské automobilky. Tento vůz podřídil svému vizionářskému vzezření i název - Škoda Vision E. 

Elektrony Škoda Vision E


Aby byla originální alu kola Škoda stále jako nová, nedoporučuje výrobce jezdit s autem do myčky. Drsné kartáče nekvalitních automyček mohou lak litého kola, stejně jako karoserii, poškrábat. A tím, pokud pomineme újmu na vzhledu, hrozí, že by se drobnými trhlinami dostala do kol koroze. A po tom nikdo z nás netouží. 

Škoda Karoq


Další skvěle sladěnou kombinací je Škoda Karoq v seriózně vyhlížejícím šedivém provedení. Její originální hliníková kola Škoda ani nezanikají, ani přílišnou extravagancí nepoutají příliš pozornosti, ale společně se zbytkem vozidla tvoří kompaktní celek.

Disky Škoda Karoq

Záruka 2 Roky

V nabídce výrobce je tento model originálních alu kol Škoda jak v šedém, tak i ve stříbrném lakování. Obě varianty jsou naprosto univerzální a nedá se s nimi nic zkazit. Naopak.

Originální alu kola Škoda


Jak jsme již zahlédli na Škodě Fabii Wrc, do alu kol závodních vozů se do hliníku přidává ještě větší podíl magnesia, protože právě díky hořčíku může hmotnost hliníkových kol klesnout až na polovinu. Zkušeností z motorsportu využívá výrobce Škoda Auto samozřejmě i pro alu kola do běžného provozu.

Originální elektrony Škoda


Originální alu disky Škoda je možné používat také v zimě. V tomto případě je ovšem nutné jejich vícevrstvé lakování určené speciálně pro zimní období. 

Hliníková kola Škoda


Výrobce na zimu nedoporučuje leštěné modely alu kol. Nabídka originálních elektronů Škoda pro zimní provoz je však velká. Váš vůz bude tedy elegantní i v zimě.

Ráfky Škoda


Naše přehlídka Frankfurtských alu kol pomalu končí, ale pokud Vás uchvátila stejně jako návštěvníky ve Frankfurtu, určitě si nenechte ujít příležitost nějakým alu kolem přizdobit i své vozidlo.Velký výběr originálních alu kol najdete na našich stránkách: www.aluapneu.cz
Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: autosalon škoda
Filmy jako je The Fast and The Furious milujeme. Koukněme se spolu na nejlepší automobily, které jste mohli v této kultovní sérii vidět.
10 různých použití pneumatik tam, kde byste je snad nejméně čekali.
Límcová alu kola na brutálně roztažených vozech od Liberty Walk vypadají bezvadně. Koukněme se, jak to všechno začalo...

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS