S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Elektrony Audi

Bez alu kol si většina lidí nedokáže své auto vůbec představit. Hliníková kola si obtížnou cestou vybojovala místo na výsluní a dnes od nich kdysi kralující ,,plecháče’’ dostávají na frak. Alu kola totiž spojují příjemné s užitečným. Chápejte dobře, když už je pro užitek vozu nutné, aby alu kola jezdila, proč nezařídit, aby byla příjemná i na pohled?

A v automobilce Audi jsou profesionálové, kterým se tato vize podařila dotáhnout k dokonalosti. Nechme se společně uchvátit jejich pozoruhodnými výtvory.

Alu kola Audi Rs6 original

Perfektní vzhled a smysl pro detail. To jsou alu kola od Audi. Každá jemnost musí být do puntíku vypilovaná a nedůslednost je zločin. Na originálních alu kolech, které má na svědomí automobilka Audi má každá křivka svůj smysl a význam. Nic není nahodilé. Vše dohromady tvoří dokonalý, oku lahodící estetický celek.

Elektrony Audi - originální alu kola Audi Rs3

Všimli jste si toho oslnivého lesku alu disků? Ne, nebojte, tohle není podvod ani počítačově upravený snímek, ale realita. Možná Vám na malý moment blesklo hlavou, jak je vůbec možné takového vzhledu a perfektní barvy dosáhnout. Nuže nechte se zasvětit do malé části z předlouhé technologie návrhu a výroby alu kola.

Hliníková kola Audi - originální elektrony Audi TT RS
Alu kola odesíláme ihned

Slavný citát „co je důležité, je očím neviditelné“ svou pravdivost dokazuje na zcela nečekaném místě - při lakování alu kola. Nesmírně důležitý je totiž kvalitní základ nanesený na alu disk, který po natření barvou bohužel už nikdo neuvidí a celou smetánku slízne drobounká vrstva barevného nátěru nahoře. Docela nefér, co říkáte?

A přitom právě tomu skrytému základu vděčí barva za to, že se neoprýská a zůstane tam, kde má být.

Alu ráfky Audi - originální elektrony Audi Rs5

Dobrá tedy, základ nanesen, barva na svém místě. To má být všechno? Rozhodně ne! Alu kolo si přece zaslouží důkladnější péči. Než opustí lakovnu, ještě musí být každý jeho kousíček pečlivě přeleštěn a přelit lakem. Teprve poté je alu disk připraven vstoupit do nelítostného světa silničního provozu.

Originální alu kola Audi Q7 - Audi SQ7

To, že během celého postupu je pro elektrony preciznost lakování stejně nezbytná jako pro žíznivého voda, je zřejmé. A o vysokých nárocích na kvalitu celého procesu se není třeba více rozepisovat.

Originální Elektrony Audi Q7 - SQ7 - Q8

Ovšem kdyby veškerá síla alu kol od Audi tkvěla jen v noblesních alu discích, vymazlených do nejmenšího detailu, byla by to trochu slabá káva, že? Jenže litá kola od Audi jsou výjimečná ve více směrech.

Originální litá kola Audi A8 S8
Limitované edice kol

Kromě již zmíněného a stále znova opěvovaného vzhledu je to spolehlivost konstrukce a bezpečnost. Alu kola musí projít náročnými testy, aby vůbec mohla pomýšlet na „vzrušující“ jízdu po hrbolatých českých silnicích. Kvalita provedení sice není vidět na pohled, ale… No jen si vzpomeňte na Malého prince.

Originální alu disky Audi A5 A6 A7 A8

I když se zdá, že se v tomto případě tvůrci vzdáleně inspirovali pro vznešenost alu kola tak nedůstojným předmětem, jakým je vidlička, musíte uznat, že výsledek je skutečně působivý.

Černá Alu kola Audi R8
Záruka 2 Roky

Ostatně uvažte sami, jaké roztodivné tvary jste již na elektronech viděli, kolik originálních nápadů a nepřeberných variant se vtěsnalo do tak malého kruhu. Uznejte, že před tvůrci alu kol, nejen těch od Audi, musíme velice hluboko smeknout.

Leštěná Alu kola Audi A4 A5 A6

A palec nahoru dostávají i temně zbarvené elektrony. Jaké asociace ve Vás vyvolávají? Nám připadají dost nevyzpytatelné a snad i maličko zlověstné. S trochou nadsázky lze říct, že by nás vůbec nepřekvapilo, kdybychom je našli třeba na Batmobilu.

Černé Elektrony Audi - originál alu kola Audi

Pokud i Vy máte v garáži nějakou tu Audinu zaparkovanou a ohromily Vás tyto výstavní kousky, neváhejte a nějaké si vyberte na našem webu: www.aluapneu.cz. A vy, majitelé ostatních vozů, nezoufejte, rozhodně se tam najde i něco pro vás!
Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: alu kola audi
Věděli jste, že Toyotu vyloučili z WRC? Že působí ve více státech než McDonald? Že Ferrari používalo...
Přemýšlíte, co budete dělat věčer? Zda si najdete na seznamce novou dívku nebo se kouknete po nových alu kolech? My máme jasno!
Se super automobilovými akcemi se roztrhl pytel. A my u toho nesmíme chybět! Takže jsme opět fotili parádní auta, úžasné prostředí a samozřejmě alu kola...

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS