S námi ušetříte

Alukola a pneumatiky máme za nejlepší ceny na trhu

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZDARMA

Vše potřebné dodáme přímo k Vašemu automobilu gratis

ODESÍLÁME IHNED

15 000 kusů litých kol a pneumatik již netrpělivě čeká na Váš vůz

100% reference

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě

Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Lorinser - nejen fajnová alu kola

Když se někdo stejnou činností zabývá každý den celých osmdesát let, musí se buď zcvoknout nebo stát mistrem v oboru, souhlasíte? My ano, neboť firma Lorinser je živoucím důkazem platnosti této teze, respektive její druhé části.
Ačkoliv za blázna bezpochyby kdekdo považoval jejího zakladatele Erwina Lorinsera, když jednoho krásného večera roku 1935 v jedné nejmenované německé hospodě sebevědomě prohlásil: ,,Založím tuningovou firmu, která se stane známá po celém světě a dovede upravit jakékoliv auto.“ Nebo alespoň takhle nějak si představujeme, že to mohlo být, ostatně uznejte sami, takové věci se říkají zásadně nad pivem a vždy více než po jednom.

Rázem ale nejen celé knajpě, ale i celé Evropě dokázal, že nezešílel a zbývá tedy jediná možnost – je to mistr. V roce 1974 předal Erwin vedení firmy svému synu Manfredu Lorinsenovi, ten v roce 2006 jmenoval zase svého syna, Marcuse, šéfem sportovní sekce. Pravdou se stalo i to, že firma Lorinser dovede upravit jakýkoliv vůz, nejraději se však specializuje na Mercedes Benz a Toyotu a v rámci těchto značek je společností skutečně vyhlášenou.

Firma Lorinser by dokázala i zahradním kolečkům přidělat alu kola, ale raději se drží v mezích tuningové slušnosti. Jen díky tomu, že její vylepšení byly, jsou a nepochybně i navěky budou promyšlené a jedinečné, se firma mohla stát vyhlášeným klenotem. Za svoji osmdesátiletou historii posbírala skutečně jedinečnou klientelu. Kráse Lorinsera, respektive upraveným modelům této firmy, podlehli i takové osobnosti jako Bernie Eclestone, Niki Lauda nebo Arnold Schwarzenegger.

V nabídce najdete i skutečné unikáty například upravený Mercedes-Benz SEL 6,9 W116. Pokud jste tuto informaci nepřejeli jen mávnutím ruky, nejspíše se v autech skutečně vyznáte. Ano, opravdu se jedná o model z roku 1977. Jak to mohlo dopadnout, když se do něj tuneři pustí v 21. století? Jak jinak než jedinečně. Pokud se dá o tomto neotřelém kousku něco s neochvějnou jistotou prohlásit, pak je to skutečnost, že na něj jen tak někde nenarazíte. Ostatně ani byste skutečně narazit nechtěli – tento svého času luxusní sedan může uhánět rychlostí až 225 km/h a jeho alu kola jsou nepochybně nádherná.

Pokud nechcete své auto svěřovat cizím rukám, nebo kupovat již upravené, můžete si i doma v garáži založit malou soukromou firmu. Žádné strachy, bude stačit, když na jediné auto nasadíte nová alu kola a budete svým jediným zákazníkem. K tomu Vám skvěle poslouží elektrony z aluapneu.cz. Po utáhnutí posledního šroubu bez obav můžete v tichosti vyhlásit bankrot a odejít vzdát hold tekutému chlebu. A kdoví? Možná poté v našich luzích a hájích povstane další Lorinser.
Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!

Nenechte si ujít další skvělé články
Štítky: tuning mercedes
Nebyly to pouze originální alu kola Škoda, která jsme pro vás vyfotili na autosalonu ve Frankfurtu. Nenechte si ujít náš fotoreport.
Cože? Ferrari v kombíku? To snad ne! Ale ano! A další sporťáky jako je Aston Martin, Bentley, Evo, které byste ve verzi kombi určitě nečekali.
Motoren Technik Meyer se nesoustoustředí jen na "pouhá" alu kola. Nejdůležitější je to, co je pod kapotou. Pojďme spolu zvednout haubnu MTM!

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS