Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín

Středové krytky alu kol

Drobná, nenápadná a přesto tak důležitá. Středovou krytku alu kola sice snadno přehlédnete a spíše budete obdivovat nablýskané elektrony, ale je to právě ona, bez které by alu disk nebyl úplný a připadal si jako Romeo bez Julie, nebo Roald Amudsen bez psího spřežení. 

Krytky Oxxo, Wald, Yakuza Japan, OZ Racing, Originální krytky Mercedes, BMW, Jaguar, Škoda
 
Tak jako uprostřed královské jízdy vždy jezdil voják se zástavou svého panovníka, tak i podle středové krytky bezpečně poznáte, v barvách které automobilky se alu kolo otáčí.

Originální krytka BMW
 
Škoda, Ford, či Audi? Pravdu a nic než pravdu se dozvíte nejen z velkého technického průkazu, loga na kapotě, ale i od středové krytky. I když to samozřejmě není její hlavní význam.

Originální krytka s logem Škoda

Jde spíše o designový doplněk, logický soulad hliníkového kola s kapotou, který poukazuje na zřejmý fakt, že společně s motorem táhnou za jeden provaz.

Středy kol Oxxo, Wald, Yakuza Japan, OZ Racing, Originální středy kol Mercedes, BMW, Jaguar, Škoda

A kromě toho, alu disk bez středových krytek vypadá opravdu zvláštně.

Specifikace krytky BMW
 
Středové krytky alu kol se vyrábějí z plastu, ovšem není to ten obyčejný plast na PET lahve, jedná se o speciální ABS plast, který vyniká svojí tvrdostí, houževnatostí a odolností.

Středy kol Oxxo, Wald, Yakuza Japan OZ

V některých případech jsou krytky také kovové, ale tato varianta je spíše ojedinělá.

Středová krytka Yakuza Japan
 
Když vytáhnete ze záhybů nul a jedniček pomyslný internetový nákupní vozík a začnete surfovat po internetových vlnách s cílem nějakou tu krytku přidat ke svým pozemským statkům, bude lepší objednat krytku alu kola od stejného výrobce od kterého máte alu kola samotná.

Logo OZ

Je to z toho důvodu, že různé firmy vyrábí krytky s různým průměrem a délkou pacek. K tomu si většinou můžete objednat na krytku i logo automobilky s jejímž vozem jezdíte.

Nálepka Logo RSW

A nebo, pokud byste minimalistický smysl pro humor chtěli dotáhnout až do krajnosti, máte možnost i na letitou škodovku nasadit alu kola s krytkou od Mercedesu!

Zlatá krytka kol zakrývající štrouby RSW

Pokud potřebujete nové středové krytky k alu kolům, která máme v nabídce, můžeme Vám tyto objednat. Cena běžné krytky se pohybuje v rozmezí 100,- - 200,- Kč, u velkých krytek může být cena vyšší. Cenu a dostupnost krytek Vám na dotaz obratem zjistíme. 

Originální krytky Škoda, BMW, Mercedes, Jaguar

Bohužel nenabízíme loga výrobců automobilů, tyto můžete sehnat v mototechnách, design centrech nebo tuningových prodejnách. Loga objednáte jednoduše v požadované velikosti přímo pro krytku Vašeho alu kola.


Vyberte si alu kola
TOP americké Off-Roady
Kam obyčejná auta nemohou, Off Roady začínají. Ti z vás, které nebaví jízda po obyčejné silnici, už víte, o čem je řeč. Jaké auto si ale vybrat? Zde máte 10 nejlepších amerických Off Roadů. více
Praha Autoshow
Připravili jsme pro vás malou ochutnávku pražské Autoshow. Nechte se okouzlit přenádhernými auty zvučných jmen a neodolatelného vzhledu v prostředí Průmyslového paláce. více
Historie Mercedesu v deseti bodech
Alu kola Mercedes jsou jedny z nejkrásnějších. Věděli jste ale o svém voze také, že... více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS