Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín
loading Nahrávám ...


vozidlo normal rozteč hover
vozidlo rozteč

Alu kola Peugeot Boxer II

PeugeotDruhá generace tohoto praktického a prostorného vozu byla představena uživatelům v roce 2006. Na svých poctivých litých kolech přijíždí v několika verzích, které přesně splní požadavky náročných provozovatelů tohoto multifunkčního auta. V ringu se Boxer s konkurencí vyrovnává celkem dobře, jeho obliba je patrná, a tak se dočkal po drobných změnách, vylepšeních a kosmetických úpravách své druhé generace. Ta sází na naftou poháněné motory od 2.2 HDI s výkony 74, nebo 88 kW, po 3.0 HDI s výkonem 115 kW.
Skříňová karoserie nabízí nejširší využití. Přivážení a odvážení věcí všeho druhu je jejím denním chlebem. Sedmimístná dvojkabina s valníkem je pak určena ryze pro tvrdě pracující chlapy.
Klasický Peugeot Boxer se často stává výzvou pro řadu kutilů, a tak bývá přestavován do nejrůznějších podob. Výsledkem může být třeba malý byteček na kolech.
Kdo nefandí vlastní zručnosti, může si sehnat i obytný Boxer přímo od Peugeotu. Pořád nepominuly doby, kdy si rádi vozíme své zázemí s sebou. Pod stanem to může být romantika, ale někdy je to také o zdraví. V teple, bezpečí a pohodlí je nám prostě nejlépe. Když ještě ulovíme klidné a romantické místečko s hezkým výhledem, žádný luxusní hotel se tomu nevyrovná.

Máte-li také některý model z pestré palety Boxerů ve svém vlastnictví, možná by nebylo na škodu udělat sobě i autu radost novými elektrony. V naší nabídce jich najdete skutečně spoustu a každý si určitě přijde na své. Pro tento model vozu Vám nabízíme alu kola ve velikosti 16 palců s roztečí 5x130.

Doporučené rozměry pneumatik pro Peugeot Boxer II: 205/75R16  215/75R16
 

více
49
YAKUZA JAPAN model OKAZAKI
6,5 X 16   ET 68   (5x 130)
2 497,50  Kč / ks přejít na produkt
RIAL model TRANSPORTER
6,5 X 16   ET 66   (5x 130)
2 997,50  Kč / ks přejít na produkt
ALUTEC model GRIP SILVER VAN
6,5 X 16   ET 66   (5x 130)
2 997,50  Kč / ks přejít na produkt


Vyzkoušet kola online
Pokračovat na Alu konfigurátor
10 zajímavostí o Renaultu
Renault je jednou z nejznámějších automobilek v Evropě i na světě. Tato značka má dlouhou tradici a přestože je známá, je spousta věcí, které o ní nevíte. Zde je deset nejzajímavějších... více
Imsa - víc než jen obyčejný tuning
Alu kola Imsa Vám, stejně jako špičkově vyladěné vozy, vyrazí dech. Neobyčejný německý úpravce Imsa vyrábí neskutečné věcičky... Pojďme se na ně spolu podívat. více
Luxusní alu kola, ze kterých si zaručeně sednete na zadek
O těchto exkluzivních modelech alu kol se Vám ani nezdálo. Tyto extravagantní litá kola stojí více než kdejaké auto. více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS