Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín
loading Nahrávám ...


vozidlo normal rozteč hover
vozidlo rozteč

Alu kola Peugeot Boxer II

PeugeotDruhá generace tohoto praktického a prostorného vozu byla představena uživatelům v roce 2006. Na svých poctivých litých kolech přijíždí v několika verzích, které přesně splní požadavky náročných provozovatelů tohoto multifunkčního auta. V ringu se Boxer s konkurencí vyrovnává celkem dobře, jeho obliba je patrná, a tak se dočkal po drobných změnách, vylepšeních a kosmetických úpravách své druhé generace. Ta sází na naftou poháněné motory od 2.2 HDI s výkony 74, nebo 88 kW, po 3.0 HDI s výkonem 115 kW.
Skříňová karoserie nabízí nejširší využití. Přivážení a odvážení věcí všeho druhu je jejím denním chlebem. Sedmimístná dvojkabina s valníkem je pak určena ryze pro tvrdě pracující chlapy.
Klasický Peugeot Boxer se často stává výzvou pro řadu kutilů, a tak bývá přestavován do nejrůznějších podob. Výsledkem může být třeba malý byteček na kolech.
Kdo nefandí vlastní zručnosti, může si sehnat i obytný Boxer přímo od Peugeotu. Pořád nepominuly doby, kdy si rádi vozíme své zázemí s sebou. Pod stanem to může být romantika, ale někdy je to také o zdraví. V teple, bezpečí a pohodlí je nám prostě nejlépe. Když ještě ulovíme klidné a romantické místečko s hezkým výhledem, žádný luxusní hotel se tomu nevyrovná.

Máte-li také některý model z pestré palety Boxerů ve svém vlastnictví, možná by nebylo na škodu udělat sobě i autu radost novými elektrony. V naší nabídce jich najdete skutečně spoustu a každý si určitě přijde na své. Pro tento model vozu Vám nabízíme alu kola ve velikosti 16 palců s roztečí 5x130.

Doporučené rozměry pneumatik pro Peugeot Boxer II: 205/75R16  215/75R16
 

více
RIAL model TRANSPORTER
6,5 X 16   ET 66   (5x 130)
2 997,50  Kč / ks přejít na produkt
ALUTEC model GRIP SILVER VAN
6,5 X 16   ET 66   (5x 130)
2 997,50  Kč / ks přejít na produkt
ALUTEC GRIP GREY
6,5 X 16   ET 66   (5x 130)
3 122,50  Kč / ks přejít na produkt
Kup dvě sady a ušetři 1000Kč


Vyzkoušet kola online
Pokračovat na Alu konfigurátor
Alu kola Vossen
Elektrony Vossen zná každý tuningový fanda, můžete je vidět snad na každém srazu nebo automobilovém veletrhu. více
5 monstrózních překvápek ve světě aut
Kdo by nechtěl nějaku výjimečnost? Máme pro Vás nejmenší auto na světě, stylovou autorakev, sexuálního Fiátka a další automobilové skvosty, které Vás nenechají chladné... více
10 aut, které by stálo za to mít v garáži
Přemýšleli jste někdy o tom, jaký historický automobil byste si vybral, pokud byste měl možnost si vybrat jen jeden jediný? více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS