Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín
loading Nahrávám ...


vozidlo normal rozteč hover
vozidlo rozteč

Alu kola Toyota Hiace

ToyotaToyota Hiace je nejprodávanějším užitkovým vozem této japonské stáje. Není divu: vyráběl se od roku 1967 - nejprve jako skříňová dodávka a minibus.Výroba byla ukončena roku 2013, kdy byl tento veleúspěšný automobil nahrazen modelem ProaceSchválně se zkuste zeptat jejích majitelů, co si na ní nejvíce cení. Někteří vám řeknou, že vás nenechá vás ve štychu ani na sněhu, ani na blátě. Další ocení léty prověřenou klasickou koncepci pohonu zadních kol, díky níž je pro ně jízda s přívěsem do kopce po namrzlé a neudržované silnici procházkou růžovým sadem. Jiní by vám řekli, že se s ní otočí i na pětníku díky bezkonkurenčnímu poloměru otáčení 5,8 m a účinnému posilovači řízení, jenž je dodáván už v základní výbavě.

Spousta šoférů vypíchne několik verzí uspořádání dveří, které velmi usnadňují manipulaci s nákladem uvnitř vozu. Téměř všichni vyzdvihnou jednoduchost a bezporuchovost, minimální nároky na servis, prostornost a preciznost dílenského zpracování. A asi jen pár řidičů se usměje, pokrčí rameny a upřímně řekne: “Nevím. Prostě ji mám rád.“ A my dodáváme: kupte jí elektrony z e-shopu AluaPneu.cz a budete ji mít ještě radši.
 
Vyzkoušet tyto elegantní elektrony můžete třeba hned: nafoťte svého miláčka a fotky
vložte do online konfigurátoru umístěného na našich stránkách. Výsledek vás příjemně překvapí. Tato malá virtuální přehlídka vám usnadní rozhodování, která alu kola o rozměrech 16″, 17″, 18″, 19″ nebo 20″ a s roztečí 6x139.7 si máte objednat.  
Jen vám trochu připomeneme, proč vlastně. Protože tam, kde ostatní končí s dechem, tam je Toyota Hiace na vrcholu formy. A vy s ní.

Doporučené rozměry pneumatik pro Toyotu Hiace: 195/70R15  205/65R16

více
XD SERIES XD775 ROCKSTAR
9 X 17   ET 15   (6x 139.7)
4 247,50  Kč / ks přejít na produkt


Vyzkoušet kola online
Pokračovat na Alu konfigurátor
Alfa Romeo 10 krát jinak
Corvetta šmírovala, Nissan utřel, Mini Cooper poražen na plné čáře a další zajímavosti o Alfě Romeo. více
Aukce vzácných aut
Automobilových aukcí je mnoho. Nestává se ale, aby se na jedné dražilo tolik vzácných aut, jako tomu bylo na Floridě. Které by se líbilo Vám? více
Škoda Superb - 10 zajímavostí
Nejluxusnější český vůz. Trocha historie, bezpečnost, maximální rychlost, alu kola Škoda a další zajímavosti, které na Superbu milujeme... více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS