Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín
loading Nahrávám ...


vozidlo normal rozteč hover
vozidlo rozteč

Alu kola Toyota Hiace

ToyotaToyota Hiace je nejprodávanějším užitkovým vozem této japonské stáje. Není divu: vyráběl se od roku 1967 - nejprve jako skříňová dodávka a minibus.Výroba byla ukončena roku 2013, kdy byl tento veleúspěšný automobil nahrazen modelem ProaceSchválně se zkuste zeptat jejích majitelů, co si na ní nejvíce cení. Někteří vám řeknou, že vás nenechá vás ve štychu ani na sněhu, ani na blátě. Další ocení léty prověřenou klasickou koncepci pohonu zadních kol, díky níž je pro ně jízda s přívěsem do kopce po namrzlé a neudržované silnici procházkou růžovým sadem. Jiní by vám řekli, že se s ní otočí i na pětníku díky bezkonkurenčnímu poloměru otáčení 5,8 m a účinnému posilovači řízení, jenž je dodáván už v základní výbavě.

Spousta šoférů vypíchne několik verzí uspořádání dveří, které velmi usnadňují manipulaci s nákladem uvnitř vozu. Téměř všichni vyzdvihnou jednoduchost a bezporuchovost, minimální nároky na servis, prostornost a preciznost dílenského zpracování. A asi jen pár řidičů se usměje, pokrčí rameny a upřímně řekne: “Nevím. Prostě ji mám rád.“ A my dodáváme: kupte jí elektrony z e-shopu AluaPneu.cz a budete ji mít ještě radši.
 
Vyzkoušet tyto elegantní elektrony můžete třeba hned: nafoťte svého miláčka a fotky
vložte do online konfigurátoru umístěného na našich stránkách. Výsledek vás příjemně překvapí. Tato malá virtuální přehlídka vám usnadní rozhodování, která alu kola o rozměrech 16″, 17″, 18″, 19″ nebo 20″ a s roztečí 6x139.7 si máte objednat.  
Jen vám trochu připomeneme, proč vlastně. Protože tam, kde ostatní končí s dechem, tam je Toyota Hiace na vrcholu formy. A vy s ní.

Doporučené rozměry pneumatik pro Toyotu Hiace: 195/70R15  205/65R16

více


Upsss… Jste si jisti zadanými údaji?
Pokud ano, omlouváme se, ale momentálně nemáme ve Vámi zadaných parametrech žádné produkty skladem.
Zkuste, prosím, zadat alternativní rozměr.

Milerádi připravíme atraktivní nabídku přímo pro Váš vůz.
Napište nám
Vyzkoušet kola online
Pokračovat na Alu konfigurátor
Auta z filmu Kmotr na prodej
Není to tak často, kdy se do prodeje dostanou nějaká slavná filmová auta. Tato sice nepatří zrovna mezi nejznámější, ale měla svůj určitý podíl na tvorbě jedné z nejslavnějších grotesek. více
Porsche v obchoďáku
Milujeme alu kola a sportovní vozy. Nenechte si ujít náš fotoreport z pražských Arkád. více
25 rozdílů mezi alu kolem a ženou
Přemýšlíte, co budete dělat věčer? Zda si najdete na seznamce novou dívku nebo se kouknete po nových alu kolech? My máme jasno! více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS