Alukola Pneumatiky Příslušenství Magazín
loading Nahrávám ...


vozidlo normal rozteč hover
vozidlo rozteč

Alu kola Volkswagen Crafter

VolkswagenPoctivý pracant, kterého jen tak něco nerozhodí, nese jméno Volkswagen Crafter. Na vývoji i výrobě první generace tohoto hrdého zástupce kategorie lehkých užitkových vozidel spojil wolfsburský výrobce (lépe řečeno jeho samostatná divize Volkswagen Užitkové vozy) síly se svým odvěkým německým rivalem, koncernem Daimler AG. Není proto žádný div, že Volkswagen Crafter vychází z osvědčeného modelu Mercedesu Sprinter, s nímž sdílel během prvních deseti let spolupráce (v období 2006 až 2016) řadu společných komponentů jak pro karoserii, tak i na podvozku.

Už první generace těchto dodávek byla velmi úspěšná: například v roce 2012 to byl
vůz, u nějž (podle žebříčku nezávislé zkušebny DEKRA) byla potvrzena nejmenší četnost výskytu závad v segmentu lehkých užitkových vozů.
Od roku 2016 Volkswagen rozhodl ukončit spolupráci s Mercedesem a vsadil pouze na vlastní produkci. Francouzský designér Laurent Boulay vypiloval tvary nového VW Crafter k dokonalosti, což potvrzuje také součinitel odporu vzduchu cx = 0,33, což znamená nejlepší aerodynamiku ve své třídě.

Že německá automobilka věnuje této dodávce mimořádnou péči, o tom svědčí i fakt, že Volkswagen pro výrobu tohoto modelu postavil v polském městě Wrzesnia zcela nový závod s plochou 220 hektarů. A o tom, že to dělá opravdu dobře, zase prestižní titul International Van of the Year 2015, který Volkswagen Crafter druhé generace získal koncem roku 2016. My zase víme, jak udělat spokojené majitele tohoto nezničitelného vozu ještě spokojenějšími: nákupem nablýskané sady elektronů z našeho e-shopu.
 
Volkswagen Crafter je spolehlivý parťák, který vás nikdy nevyšplouchne a nějakou tu parádu si proto určitě zaslouží. Alu kola mohou být to pravé ořechové, co jej určitě potěší. Dokážete si  vůbec představit, jak s nimi bude vlastně váš spolehlivý německý fachman vypadat?! Že ne?! Není nic snazšího: skočte si pro foťák, udělejte pár fotek a až je budete mít hotové, stačí je překopírovat do našeho online konfigurátoru. To bude, panečku, nějaká krása! Při virtuální prohlídce si můžete vybrat některou ze sad alu kol ve velikostech 16″ a s roztečí 5x112. A pak můžete zase vyrazit někam za kšeftem. Nebo za zábavou - s verzí s pohonem všech kol 4MOTION s motorem uloženým napříč klidně až na vrcholky hor.

Doporučené rozměry pneumatik pro Volkswagen Crafter I (2006 - 2017): 195/75R16  205/75R16  225/75R16  235/65R16  235/60R17

více


Upsss… Jste si jisti zadanými údaji?
Pokud ano, omlouváme se, ale momentálně nemáme ve Vámi zadaných parametrech žádné produkty skladem.
Zkuste, prosím, zadat alternativní rozměr.

Milerádi připravíme atraktivní nabídku přímo pro Váš vůz.
Napište nám
Vyzkoušet kola online
Pokračovat na Alu konfigurátor
Chcete ušetřit na gumách? Kupte starší DOT
Oficiální prohlášení koncernu GoodYear / Dunlop ke stáří pneumatik. Není prokázáno, že by starší pneumatiky ztráceli na jízdních vlastnostech! více
Elektrony Audi
Zbrusu nové originální elektrony Audi vypadají božsky. Podívejme se nyní na ta parádní alu kola společně. více
Deset zajímavostí o Maserati
Italská značka s trojzubcem ve znaku je celosvětově známá a má na to své právo. Od skromných začátků, přes hrozbu krachu až po nejluxusnější a nejdražší auta světa. více

2
DRUHÝ DEN U VÁS
19000
OBUTÝCH AUTOMOBILŮ
76000
ROZDANÝCH VENTILKŮ
360000
ŠROUBŮ A MATIC GRATIS